Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezlik perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.